תקשורת וקולנוע תיקתק - פתרונות, תשובות והסברים לשאלות בכל מקצועות הלימוד


תקשורת וקולנוע

תקשורת, או בהגדרתה היותר ממוקדת, תקשורת המונים, היא הכינוי לאמצעי התקשורת המגיעים לקהל יעד נרחב במיוחד כגון עיתונים, רדיו, טלוויזיה, אינטרנט, קולנוע וספרות. לתקשורת המונים קיים תפקיד חשוב בעיצוב דעת הקהל ובתפיסת הציבור הרחב את המציאות.

קישור לערך תקשורת המונים בויקיפדיה

קולנוע הוא תחום אמנות העוסק ביצירתם ובהקרנתם של סרטי קולנוע. הקולנוע הוא מערכת תרבותית, במסגרתה נוצרים מאות ואלפי סרטים הנצפים על ידי מיליונים ברחבי העולם. סרטים, כפי הנראה, הם המצרך האמנותי הפופולרי ביותר.

חפש תשובות לשאלות מספרי לימוד בתקשורת וקולנוע

חפש תשובות לשאלות מספרי לימוד בתקשורת וקולנוע

תכנית הלימודים בתקשורת ובקולנוע לתלמידי חטיבת הביניים והחטיבה העליונה היא תכנית רב תחומית אשר גובשה על סמך ההכרה כי בין לימודי תקשורת וקולנוע מתקיימת זיקה טבעית. הלימודים הם בקבוצות קטנות וכוללים התנסות והכשרה מעמיקה במקצועות המעשיים והעיוניים של לימודי התקשורת והקולנוע.

מגמת הקולנוע בחטיבת הביניים משלבת לימוד פרונטאלי, צפייה בסרטים והתנסות בעשיית סרטים ממשית. מטרת לימודי התקשורת בחטיבה היא להפוך את התלמידים מצופים (בטלוויזיה) וגולשים (באינטרנט) "רגילים" ו"מכורים", לצרכני תקשורת ביקורתיים, שמסוגלים להבין כיצד כל תעשיית הטלוויזיה והאינטרנט עובדת, ומה באמת קורה מאחורי הקלעים. בחטיבה העליונה ניתן ללמוד צילום קולנוע או תקשורת טלוויזיה ותקשורת עיתונות במסלול לבגרות של 8 יח"ל - הלימודים כוללים מפגשים עם אנשי תקשורת, מנחי טלוויזיה, משתתפי תכניות בידור, כוכבים, עיתונאים, בימאים, צלמים ועוד.
להלן רשימת ספרי הלימוד במקצוע תקשורת וקולנוע לחטיבת הביניים ולחטיבה העליונה של בתי הספר בישראל ושעבורם ניתן לחפש תשובות לשאלות. אם ספר הלימוד בתקשורת וקולנוע שאתם מחפשים אינו מופיע ברשימה אתם מוזמנים לפתוח את מנוע חיפוש הפתרונות של תיקתק ולהקליק על הקישור "דווח על ספר חסר". בחלון שיפתח תוכלו לתאר את הספר החסר: שם, מחבר, הוצאה ומספר עמודים - המידע שתשלחו על ספרים חסרים יאפשר יצירת מאגר מעודכן של ספרים ופתרונות.

רשימת ספרים בתקשורת וקולנוע שעבורם ניתן למצוא פתרונות בתיקתק: